Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто моделювания складних електротехнічних систем, які складаються з елементів як зосереджених, так і з елементів з розподіленими параметрами. Запропоновано алгоритм роздільного інтегрувания і узгодження окремих підсхем, який забезпечує стійкість процесу. Наведені результати математичних експериментів, що підтверджують адекватність запропонованого алгоритму. The problems of complicates electrotechnical system (consisting both lumped parameters and distributed parameters) modeling are considered. The algorithm of separate integration and independent subcircuit conditioning, which ensures stability of process, is proposed. The results of mathematical experiments, which confirm the proposed algorithm, are given.

Стахів П. Г. Програмна реалізація алгоритму діакоптичного підходу до аналізу неоднорідних електротехнічних систем / П. Г. Стахів, Р. Я. Совин, А. В. Коруд // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 487 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 182–187. – Бібліографія: 3 назви.