Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обгрунтовано необхідність дії дисипативних сил при синтезі двомасових систем автоматичного керування. Показано, що нехтування їх дією під час синтезу спричиняє відмінності динамічних характеристик реальних систем від очікування. The necessity of the account of operating dissipative forces at synthesizing two mass automatic control systems is justified. It is rotined that neglect of their operating during synthesizing results in difference of dynamic performances of real systems from anticipated.

Лозинський О. Ю. Особливості синтезу електромеханічних систем з пружними елементами і урахуванням дії дисипативних сил / О. Ю. Лозинський, Я. Ю. Марущак, А. П. Кушнір // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 116–120.