На модифікованому ебуліометрі Свентославського досліджено рівновагу між рідиною та парою у бінарній системі метакрилова кислота-гептан. На основі експериментальних даних побудовано діаграму кипіння системи за атмосферного тиску та розраховано коефіцієнти активності компонентів. The vapor-liquid equilibrium for binary system methacrylic acid - heptan has been investigated by ebuliometric methods. The results of experiment have draw diagram of boiling for binary system at atmospheric pressure and calculated activity coefficient of components.

Сергеєв В. В. Рівновага рідина-пара у системі метакрилова кислота-гептан за атмосферного тиску / В. В. Сергеєв, Ю. В. Кос, Ю. Я. Ван-Чин-Сян // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 213–216. – Бібліографія: 7 назв.