Екологічно безпечний процес одержання цис - диамінодихлорплатини (ІІ)

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Встановлено оптимальні умови синтезу цис - диамінодихлорплатини (ІІ). Запропоновано вдосконалену схему її одержання, що дає змогу зробити процес екологічно безпечним і скоротити кількість стадій за рахунок виключення операцій виділення та очищення проміжних сполук. The optimum conditions of synthesis of cis - diaminedichloroplatinum (II) are established. The improved scheme of this process is proposed, that allows to reach the ecologically safe process and to reduce amount of stages by means of removing operations of intermediate substances obtaining and their purifying.

Цюпко Ф. І. Екологічно безпечний процес одержання цис - диамінодихлорплатини (ІІ) / Ф. І. Цюпко, М. М. Ларук, А. В. Срібна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 181-184.– Бібліографія: 2 назви.