Розподіл напружень біля зварного шва циліндричної оболонки

Досліджуються залишкові напруження у зварній циліндричній оболонці з теплопровідним заповнювачем. Залежності залишкових напружень від відношення теплофізичних характеристик оболонки і заповнювача зображені на рисунках. The residual stress in a welded cylindrical shell with the heat condacting filler are investigated. On figures the assotiations of residual stress from a ratio heat of features a shell and filler are submitted.

Лампіка Р. В. Розподіл напружень біля зварного шва циліндричної оболонки / Р. В. Лампіка, М. М. Николишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 456 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 95–98. – Бібліографія: 3 назви.