2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проведено дослідження з розробки алгоритмів та інформаційного забезпечення систем і процесів керуванняу прийняття рішень для інформаційних інфраструктур.
Algorithms and informative systems and process of management, make a decision for information infrastructure are researched.

Грицик В. Алгоритми та інформаційне забезпечення систем і процесів керування, прийняття рішень для інформаційних інфраструктур / В. Грицик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 164–169. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).