Методи одержання функціональних нафтополімерних смол

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати олігомеризації функціональних нафтополімерних смол (ФНПС) на основі фракції С9 - побічного продукту етиленових виробництв. Введення у стуктуру смоли ланок модифікатора суттєво покращує їх фізико-хімічні показники. In this work the results of functional aromatic petroleum resins (FAPR) olygomerization, obtained on the base C9 fraction - by-products of ethylene production, are given in this approach. The introduction of modificator links into resins structure has significantly smproved their phisical and chemical characteristics.

Методи одержання функціональних нафтополімерних смол / Д. Б. Кічура, Р. О. Субтельнийний, Р. Б. Долошицький, Б. О. Дзіняк, Є. М. Мокрий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 99-104. – Бібліографія: 12 назв.