На базі математичної моделі резонансної вібраційної притиральної машини наводиться вивід необхідної формули для визначення жорсткості пружної системи та збурюючого моменту механічної коливної системи з врахуванням в’язкого опору в системі. Оn the base of mathematical model of resonance vibration grind in machine an inference of necessary formula is pointed for determination of inflexibility of the resilient system and revolting moment of the mechanical hesitate system taking into account the viscid resistance in the system.

Шпак Я. В. Визначення жорсткості пружної системи та моменту збурення вібраційної притиральної машини / Я. В. Шпак, О. С. Ланець, О. В. Гаврильченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 114-122. - Бібліографія: 3 назви.