Моніторинг деформаційних процесів русел рік

Thumbnail Image

Розглянуто системний підхід до проведення моніторингу руслових процесів рік на прикладі ріки Дністер. Для проведення дослідження русла за 30-річний період з 1979 року використані космічні зображення з літальних апаратів Landsat 3 та Landsat 7,топографічні, геологічні і грунтові карти. Виявлені істотні зміни положення русла ріки. Рассмотрен системный подход к проведению мониторинга русловых процессов рек на примере реки Днестр. Для проведения исследования русла за 30-летний период с 1979 года использованы космические изображения с летальных аппаратов Landsat 3 и Landsat 7, топографические, геологические и почвенные карты.Выявлены существенные изменения положения русла реки. We consider a systematic approach for monitoring uvial processes of rivers on the example of the Dniester River. To study the riverbed for 30-year period from 1979 used satellite imagery from aircraft Landsat 3 and Landsat 7, topographical, geological and soil maps. Revealed signi& cant changes of the riverbed.

моніторинг деформаційних процесів, руслові процеси, дистанційне зондування Землі, космічні знімки, водні об'єкти, антропогенна діяльність, ріка Дністер

Бурштинська Х. Моніторинг деформаційних процесів русел рік / Х. Бурштинська, О. Маланій, В. Шевчук // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 216–226. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review