Дослідження фільтрації в умовах перколяційного екстрагування

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведені дослідження фільтрування в умовах перколяційного екстрагування цільових компонентів з рослинної сировини на прикладах шишок хмелю і трави материнки. Встановлені залежності впливу різних факторів, на основі яких можна прогнозувати фільтрацію для умов перколяційного екстрагування. Conducted process studies to filtrations in conditions percolation extraction target components from vegetable cheeses. Installed dependencies of influence of different factors, on the base which possible forecast a process of filtration in conditions percolation extraction.

Семенишин С. М. Дослідження фільтрації в умовах перколяційного екстрагування / С. М. Семенишин, В. І. Троцький, І. М. Петрушка // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 165–168. – Бібліографія: 2 назви.