Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано метод розрахунку крутильних коливань системи “парова турбіна – ротор” турбогенератора за умови постійного в часі розподіленого електромагнітного моменту генератора. Диференціальні рівняння системи наведено в нормальній формі Коші. Here is proposed the method of calculatio n of rotatory vibration electromechanical processes on example of steam turbine and rotor of turbogenerator on condition that distributed turbogenerator torene is constant. The differential equations of system state are written down in normal Cauthy form. The results of computation are given.

Чабан А. В. Алгоритм розрахунку механічних крутильних коливних процесів на прикладі системи «парова турбіна – ротор» синхронного турбогенератора / А. В. Чабан // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 556 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 86–91. – Бібліографія: 5 назв.