Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається проблема забезпечення граничної швидкодії електроприводу за системою керований перетворювач-двигун з врахуванням обмеження сигналу керування. Показано, що інерційність контуру струму, визначена з цієї умови, є більшою, ніж при врахуванні лише малих сталих часу контуру. The problem of supply of limiting response rate of an electric drive on a system the controlled transducer – motor engine subject to limitations of a control signal have been considered. The sluggishness of current loop, definite of this condition is routined, that, larger, than at the account only of small time constants of loop.

Бойчук Б. Г. Вибір швидкодії в електроприводах за системою керований претворювач - двигун з врахуванням обмеження на сигнал керування / Б. Г. Бойчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 18–23. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review