Деякі питання маркетингу в системі менеджменту інноваційних підприємств

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто комплекс сучасних проблем, що супроводжують діяльність інноваційних підприємств на ринкових засадах. Досліджено особливості реалізації маркетингового підходу в управлінні підприємствами галузевої хімічної науки.
The complex of modern problems dealing with innovative enterprises on the market- based activity has been considered. The peculiarities of realization of marketing approach at management of branch chemical science enterprises have been studied.

Курінний О. В. Деякі питання маркетингу в системі менеджменту інноваційних підприємств / О. В. Курінний // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 98–102. — (Теорія логістики і маркетингу).