Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто методи чисельного розв’язання коло-польових математичних моделей електромеханічних перетворювачів енергії. Проаналізовано властивості різних методів. Показано перспективність використання методу розподілу змінних, який забезпечує високу вірогідність результатів моделювання і ефективність обчислювальних процедур. The methods of numerical decision of the circuit - field mathematical models of electromechanical energy converters are considered. The properties of the different methods are analysed. Perspective of the distribution variable method are shown. This metod provides reliability of modeling results and great efficiency of computing procedures.

Васьковський Ю. М. Методи розв’язання коло-польових математичних моделей електромеханічних перетворювачів енергії / Ю. М. Васьковський, Ю. А. Гибель // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 194–201. – Бібліографія: 6 назв.