Вплив кавітації на активність ферментних препаратів спиртового виробництва

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено зміну питомої активності ферментних препаратів спиртового виробництва різного походження при їх обробленні ультразвуковими і гідроакустичними коливаннями. Встановлено підвищення активності амілолітичних ферментів в оптимальних умовах оброблення. The influence of cavitation on activity of consecration enzyme preparation of alcohol production has been studied. Possibility enhancement of amylolitical enzyme activity in optimal conditions its activation has been found.

Вплив кавітації на активність ферментних препаратів спиртового виробництва / Р. О. Бліщ, А. М. Лудин, С. Р. Мельник, В. О. Маринченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 140-143. – Бібліографія: 4 назви.