2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто проблему самоорганізації колективу автономних мобільних агентів (багатоагентної системи) у деякому просторі з погляду узгодженого цілеспрямованого переміщення та взаєморозташування агентів колективу. Запропоновано декілька тестових задач для розробки та оцінки розподілених алгоритмів просторової самоорганізації (формування многокутника, автономне розгортання в обмеженому просторі, гра у поглинання).
The problem of spatial self-organization of mobile agents’ team (multi-agent system) in an environment in the view of coordinated task-oriented movement and inter-allocation is examined. A number of task problems for developing and estimating distributed algorithms of spatial self- organization (polygon formation, autonomous allocation, gobble game, etc.) are proposed.

Бочкарьов О. Ю. Розробка та розв’язання тестових задач просторової самоорганізації багатоагентної системи / О. Ю. Бочкарьов, В. А. Голембо, Х. Р. Попадюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 546 : Комп’ютерні системи та мережі. — С. 17–23.