Інформація і духовний розвиток людини

Розглядаються проблеми духовного розвитку людини з використанням сучасних знань про інтелект, свідомість, підсвідомість та інформаційне поле Землі, а також про роль біополя в процесах мислення, про медитацію, про призначення людини. Запропоновано узагальнену схему управління духовним розвитком людини. Визначені деякі шляхи вирішення цієї проблеми. The problems of spiritual development of the humanity are examined with the using of modern knowledges about an intellect, consciousness, subconsciousness and informative field of Earth, and also about the role of the biofields in thinking processes, about the meditation and the mission of a man. The offered is generalized chart of management of spiritual development humanity. Some ways of decision of this problem are certain.

Огородник І. Інформація і духовний розвиток людини / І. Огородник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 604 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 204–213. – Бібліографія: 9 назв.