Визначено кінетичні та термодинамічні параметри термічного розкладу дитретинного а-аралкіл-пероксиду монопероксину у толуолі. Показано відсутність у досліджуваній системі індукованого розкладу пероксидної групи. Kinetic and thermodynamic parameters of thermal decomposition of ditertic - aralkylperoxide Monoperoxine in toluene were determined. Deficiency of induced decomposition of peroxide group in investigated system was indicated.

Вивчення кінетики термічного розкладу 1-ізопропіл-3 (або 4) - [1-(трет-бутилперокси)-1-метил-етил] бензену у рідкій фазі / Т. В. Скорохода, М. Б. Рабик, Є. Б. Івановський, Н. Є. Мітіна, О. І. Гевусь, О. С. Заіченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 157–160. – Бібліографія: 7 назв.