Теоретико-методичні засади організування первинного фінансового моніторингу

Thumbnail Image

Досліджено теоретико-методологічні засади організування фінансового моніторингу загалом та первинного фінансового моніторингу зокрема. Розглянуто суб’єктів первинного фінансового моніторингу в Україні та подано їх законодавче визначення. Оцінено ефективності структури національної системи боротьби з відмиванням “брудних” грошей в Україні. Theoretic and methodologic aspects of financial monitoring system and initial financial monitoring are researched. Subjects of initial financial monitoring in Ukraine are examined in the article and its legislative definition is provided. The effectiveness of national anti-money laundering system structure in Ukraine is analysed.

теоретико-методологічні засади, фінансовий моніторинг, theoretic and methodologic aspects, financial monitoring

Вороніна Р. М. Теоретико-методичні засади організування первинного фінансового моніторингу / Р. М. Вороніна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 649 : Логістика. – С. 12–19. – Бібліографія: 22 назви.

Endorsement

Review