Явище синонімії в терміносистемі нового цивільного законодавства України

Thumbnail Image

2006-01-31

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті розглянуто проблему синоніми в українській термінології цивільного права. Проаналізовано семантичну і структурно-граматичну особливості термінологічних синонімічних об’єднань. Дослідження проведено за новим Цивільним кодексом України.
The article touches upon the problem of synonymy in modern Ukrainian terminology of civil law. The author analyzes semantic and structural particularities of the terminological synonymous combinations. The research was made according to the new Civil code of Ukraine.

Шевченко М. Явище синонімії в терміносистемі нового цивільного законодавства України / Марія Шевченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. — № 559 : Проблеми української термінології. — С. 227–232.

Endorsement

Review