Гармоніки струму ввімкнення трансформатора в електропостачальних системах

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті проаналізовані гармонічні процеси під час увімкнення трансформаторів у електропостачальних системах. Показано особливості їх протікання у випадку застосування засобів компенсації реактивної потужності. Подано характеристику основних факторів впливу на ці процеси, що дозволяє краще зрозуміти супроводжувальні явища. The paper studies harmonic processes under switching transformers into power supply systems. The process features in case of reactive power compensation are shown. It is presented description of key factors affecting the processes, that allows to better understand the accompanied phenomena.

Варецький Ю. О. Гармоніки струму ввімкнення трансформатора в електропостачальних системах / Ю. О. Варецький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 29–36. – Бібліографія: 10 назв.