2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються аспекти впливу на привабливість систем вищого шкільництва і інституцій Польщі в умовах європейської інтеграції. Представлено аналіз ключових проблем вищої освіти в Польщі як основного чинника конкурентоспроможності людських засобів. Досліджено, що умови посиленої конкуренції сприяють не лише зниженню якості послуг внаслідок цінового суперництва, але також ведуть до селекції і виокремлення групи навчальних закладів, які реалізують освіту на високому рівні в хороших умовах.
The aspects of attractiveness of the higher education in Poland with the connection to European integration are described. This article presents the analysis of key problems of higher education in Poland as the main factor of labor resources compatibility. It was find out that growing competition causes the worse quality of services, because of price wars, and selection and crystallization of higher education institutions group, which provides educational services on high level and in good conditions.

Патора Р. Процеси вищої освіти на економічних напрямках в Польщі в умовах вступу до Європейського Союзу / Р. Патора // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 630–638. — (Формування та оптимізація логістичних систем).

Endorsement

Review