2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються технології штучного інтелекту в системах управління. Наведено схеми застосування нейромережу системах керування. Інтелектуальне управління набуває все більш широкого використання, а отримані результати застосування нейромереж у системах керування показують ефективність і перспективність впровадження цих технологій.
The artificial intelligence technologies in control systems are considered. The schemes of application of neural networks in control systems are presented. Usage of intelligence control is more and more popular and obtained results of neural network utilisation in control systems show efficiency and availability of such technology application.

Білас О. Інтелектуальне управління та нейромережеве розпізнавання станів системи керування / О. Білас, О. Томашевський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 481 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 115–120. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).