Індекс схеми шару обмотки

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується введення показника ваги (індексу) для характеристики як симетричних, так і несиметричних схем шарів обмоток електричних машин змінного струму, що дозволяє на підставі порівняння двох числових індексів встановити еквівалентність або нееквівалентність двох схем, які ми порівнюємо. The introduction of a weight exponent (index) if proposed to define both symmetrical and asymmetrical layer schemes of the alternative current electrical machines windings that on the basis of comparing two numerical indexes allows to determine either equivalence or non-equivalence of the too schemes, which we compare.

Гаврилюк Р. Б. Індекс схеми шару обмотки / Р. Б. Гаврилюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 181–186. – Бібліографія: 2 назви.