Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто математичну модель параметричного статичного компенсатора реактивної потужності, у якого індуктивний опір реактора модулюється за гармонічним законом з подвійною частотою напруги мережі. Визначено вплив параметрів модуляції індуктивного опору реактора на інтегральні характеристики енергетичного процесу компенсатора. In message, is considered the mathematical model of parametric static var compensator in reactive power, near by which inductive resistance of reactor is modulated in harmonic law with double frequency of voltage in network. The influence of parameters of inflexion inductive resistances of reactor is defined in whole features of energy process of compensator.

Пєтухов М. В. Дослідження математичної моделі параметричного статичного компенсатора реактивної потужності / М. В. Пєтухов, А. В. Гадай, Ю. В. Грицюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 154–159. – Бібліографія: 3 назви.