Логістика

Permanent URI for this communityhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/2138

Search Results

Item
    Методологічні основи реалізації логістичного підходу в системі державних закупівель України
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Крикавський, Є. В.; Смиричинський, В. В.; Національний університет “Львівська політехніка”; "Тернопільська академія народного господарства
    Обґрунтовується необхідність застосування логістичного підходу у системі державних закупівель, пропонується поетапна логістизація ринку державних закупівель на основі інтегрованої парадигми, наводиться можлива економія логістичних витрат.
    Концепція ланцюга пропозиції
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Крикавський, Є. В.; Кобилюх, О. Я.; Кузяк, В. В.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Досліджено методологічні засади інтеграції сфер логістики і виробництва. Ідентифіковано чинники формування ланцюгів пропозиції та обґрунтовано елементи механізму управління їх функціонуванням.
    Item
    Логістика: традиційні і нетрадиційні сфери використання
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006-01-31) Крикавський, Є. В.; Патора, Р.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Досліджуються умови та наслідки використання концепції логістики у традиційних сферах: підприємництві, військовій та нетрадиційних сферах, зокрема в медицині, в комунальному господарстві, у видавництві, у сфері захисту середовища, у побуті (в домогосподарствах), у готельному та туристичному бізнесі Ідентифіковані чинники, що мотивують прискорене впровадження логістичних рішень у нетрадиційних сферах економіки. Обгрунтовані засади оцінки потенціалу логістики в реалізації стратегій ланцюгів поставок і мереж.
    Item
    Оцінка ризику інвестиційного проекту на підставі поняття ентропії
    (Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000-02-29) Марчук, Б. С.; Крикавський, Є. В.; Савіна, Н. Б.; Рівненський державний технічний університет; ДУ “Львівська політехніка”; Рівненський інститут слов’янознавства Київського слов’янського університету
    Розглядається можливість використання поняття ентропії для аналізу стану інвестиційних рішень. Наведено значення ентропії для систем з різною ймовірністю станів. Розглянуто приклади оцінки ризику інвестиційних проектів на основі Н- критерію.
    Логістика — галузь економічної науки
    (Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000-02-29) Крикавський, Є. В.; ДУ “Львівська політехніка”
    Розглядаються питання історії розвитку теорії логістики у світі та Україні, питання термінології логістики - галузі економічної науки - та напрями дифузії знань з логістики в економічному просторі України.
    Item
    Логістичне управління: концепція, стратегія, перспективи
    (Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002) Крикавський, Є. В.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Розглянуто характеристики концепції логістичного управління, сутність логістичної стратегії та викладена оцінка перспективи імплементації теорії логістики в діяльність вітчизняних підприємств. The characteristics of the logistics management conception and the essence of logistic strategy are considered. The estimation of a perspective of the logistic theory implementation in activity of Ukrainian enterprises is given.
    Item
    Впровадження експертних систем на автотранспортних підприємствах
    (Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2003) Крикавський, Є. В.; Білоус, А. Б.; Кубів, С. А.
    Висвітлені питання проблеми впровадження на автотранспортних підприємствах експертних систем для забезпечення більшої ефективності їхньої роботи та якісного обслуговування споживачів. The questions of a problem of introduction expert systems into the motor transportation enterprises for maintenance of the greater efficiency of their job and qualitative service of the consumers are represented.
    Item
    До теорії і методології логістики
    Розглянуто теоретичні та методологічні засади логістики в сучасних умовах ринкових мегатенденцій та європейської інтеграції. The theoretical and methodological principles of logistics in modern conditions of the market megatendencies and European integration are considered.
    Item
    Логістична концепція “побудови” системи теплозабезпечення міста
    (Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004) Крикавський, Є. В.; Люльчак, З. С.; Брухаль, Б. С.
    Розглянуто необхідність створення ефективних великих систем централізованого обігрівання та їх застосування з нововведеннями, зокрема з використанням логістичної концепції. The article conciders the necessity of creating large efficient central heating systems and their application with innovations, including employing logistic concept.
    Item
    Інтеграція маркетингу і логістики в системі менеджменту
    (Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2001) Крикавський, Є. В.
    Розглядаються чинники та ефективність інтеграції маркетингу і логістики на сучасному етапі. Досліджуються умови такої інтеграції на стадіях стратегічного планування, планування маркетингу. The factors and efficiency of integration of marketing and logistic at the present stage are considered. The conditions of such integration at stages of strategic planning, planning of marketing are investigated.