Skip navigation

putin IS MURDERER

Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2015. – №819 : [60] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка".

До збірника науково-прикладних праць “Менеджмент та підприємництво в України: етапи становлення і проблеми розвитку” увійшли статті, які відображають проблеми менеджменту, підприємництва, інвестиційної та інноваційної діяльності, управління національною економікою України тощо. Для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку : збірник наукових праць / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; голова Редакційно-видавничої ради Н. І. Чухрай. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – № 819. – 476 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 60
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2015Зміст до Вісника «Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку» № 819-Other2015Зміст до Вісника «Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку» № 819-
2015Титульний аркуш до Вісника «Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку» № 819-Article2015Титульний аркуш до Вісника «Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку» № 819-
2015Система поддержки принятия решений в управлении экономической устойчивостью промышленного предприятияСкрыль, О. К.Article2015Система поддержки принятия решений в управлении экономической устойчивостью промышленного предприятияСкрыль, О. К.
2015Сучасний стан та перспективи розвитку українського ринку інтелектуальної власностіЯковлєв, А. І.; Косенко, О. П.; Ткачов, М. М.Article2015Сучасний стан та перспективи розвитку українського ринку інтелектуальної власностіЯковлєв, А. І.; Косенко, О. П.; Ткачов, М. М.
2015Зарубіжний досвід формування потенціалу підприємстваШостак, Л. В.Article2015Зарубіжний досвід формування потенціалу підприємстваШостак, Л. В.
2015Ґенеза тіньових економічних відносинХом’як, К. А.Article2015Ґенеза тіньових економічних відносинХом’як, К. А.
2015Розвиток інвестиційної діяльності в Україні в контексті євроінтеграційних процесівМоторнюк, У. І.; Теребух, М. І.Article2015Розвиток інвестиційної діяльності в Україні в контексті євроінтеграційних процесівМоторнюк, У. І.; Теребух, М. І.
2015Розвиток готельного господарства у ринкових умовахРоманів, О. Я.; Трусова, Т. С.; Бричка, Р. П.Article2015Розвиток готельного господарства у ринкових умовахРоманів, О. Я.; Трусова, Т. С.; Бричка, Р. П.
2015Забезпечення розвитку експорту високотехнологічних товарів в умовах зміни векторів зовнішньої торгівліКвач, Я. П.; Коваль, В. В.; Циналєвська, І. А.Article2015Забезпечення розвитку експорту високотехнологічних товарів в умовах зміни векторів зовнішньої торгівліКвач, Я. П.; Коваль, В. В.; Циналєвська, І. А.
2015Термінологічний апарат регіонального саморозвиткуІванова О. Ю.Article2015Термінологічний апарат регіонального саморозвиткуІванова О. Ю.
2015Трансфер технологій і формування інноваційної стратегії в промисловій галузі української економікиЖуков, С. А.Article2015Трансфер технологій і формування інноваційної стратегії в промисловій галузі української економікиЖуков, С. А.
2015Міграційні процеси в контексті асоціації України та Європейського СоюзуГорбаль, Н. І; Бобиляк, І. І.; Мельник, І. Г.Article2015Міграційні процеси в контексті асоціації України та Європейського СоюзуГорбаль, Н. І; Бобиляк, І. І.; Мельник, І. Г.
2015Вища освіта України: траєкторія підвищення її якостіГаращук, О. В.; Куценко, В. І.Article2015Вища освіта України: траєкторія підвищення її якостіГаращук, О. В.; Куценко, В. І.
2015Сучасний стан розвитку підприємств лісового господарства УкраїниВолинець, І. Г.Article2015Сучасний стан розвитку підприємств лісового господарства УкраїниВолинець, І. Г.
2015Проблеми валютного регулювання в УкраїніВіблий, П. І.; Горбова, Х. В.; Федак, Б. А.Article2015Проблеми валютного регулювання в УкраїніВіблий, П. І.; Горбова, Х. В.; Федак, Б. А.
2015Проблеми радіаційної безпеки авіапасажирів та членів екіпажів повітряних суден та підходи до соціально-економічних, інноваційних та правових напрямків їх вирішенняБаран, Р. Т.Article2015Проблеми радіаційної безпеки авіапасажирів та членів екіпажів повітряних суден та підходи до соціально-економічних, інноваційних та правових напрямків їх вирішенняБаран, Р. Т.
2015Розвиток інноваційної і сталої інфраструктури: досвід Європейського СоюзуЯншина, А. М.Article2015Розвиток інноваційної і сталої інфраструктури: досвід Європейського СоюзуЯншина, А. М.
2015Дослідження інноваційного розвитку промислових підприємств ЛьвівщиниЦогла, О. О.Article2015Дослідження інноваційного розвитку промислових підприємств ЛьвівщиниЦогла, О. О.
2015Інвестиційно-інноваційне забезпечення модернізації основного капіталуТкач, С. М.Article2015Інвестиційно-інноваційне забезпечення модернізації основного капіталуТкач, С. М.
2015Інститути та інновації: проблеми та механізми взаємодіїТимошенков, І. В.; Нащекіна, О. М.Article2015Інститути та інновації: проблеми та механізми взаємодіїТимошенков, І. В.; Нащекіна, О. М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 60