Skip navigation

putin IS MURDERER

Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2015. – №835 : [44] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

До збірника науково-прикладних праць “Менеджмент та підприємництво в України: етапи становлення і проблеми розвитку” увійшли статті, які відображають проблеми менеджменту, підприємництва, інвестиційної та інноваційної діяльності, управління національною економікою України тощо. Для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку : збірник наукових праць / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; голова редакційно-видавничої ради Н. І. Чухрай. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – № 835. – 331с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 44
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2015Зміст до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" № 835-Other2015Зміст до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" № 835-
2015Механізм державного управління “зеленою” національною економікоюБублик, М. І.Article2015Механізм державного управління “зеленою” національною економікоюБублик, М. І.
2015Теорія і практика трансформаційних процесів економіки України в умовах сучасних викликівСкорик, Г. І.; Барінов, В. В.Article2015Теорія і практика трансформаційних процесів економіки України в умовах сучасних викликівСкорик, Г. І.; Барінов, В. В.
2015Пріоритети державної політики регулювання доходів населенняСенів, Л. А.Article2015Пріоритети державної політики регулювання доходів населенняСенів, Л. А.
2015Особливості сучасних інституціональних перетворень економіки УкраїниПоченчук, Г. М.Article2015Особливості сучасних інституціональних перетворень економіки УкраїниПоченчук, Г. М.
2015Забезпечення продовольчої безпеки за допомогою створення центрів розвитку регіонуНікішин, Є. В.Article2015Забезпечення продовольчої безпеки за допомогою створення центрів розвитку регіонуНікішин, Є. В.
2015Актуальні проблеми інтеграції фінансового ринку України у світовий ринокКондрат, І. Ю.; Сокіл, Ю. Р.Article2015Актуальні проблеми інтеграції фінансового ринку України у світовий ринокКондрат, І. Ю.; Сокіл, Ю. Р.
2015Розвиток України у контексті загальносвітових підходів до вирішення проблеми глобального потеплінняІличок, Б. І.Article2015Розвиток України у контексті загальносвітових підходів до вирішення проблеми глобального потеплінняІличок, Б. І.
2015Перспективні “нетрадиційні” ринкові ніші ЄС для експорту вітчизняної продукціїЖежуха, В. Й.; Кухтяк, К. А.Article2015Перспективні “нетрадиційні” ринкові ніші ЄС для експорту вітчизняної продукціїЖежуха, В. Й.; Кухтяк, К. А.
2015Маргіналізм в аспекті міжкультурного виміру міжнародної трудової міграціїГуменюк, Ю. П.Article2015Маргіналізм в аспекті міжкультурного виміру міжнародної трудової міграціїГуменюк, Ю. П.
2015Оцінювання інноваційного розвитку машинобудівних підприємств за допомогою методології виробничих функційСкворцов, Д. І.Article2015Оцінювання інноваційного розвитку машинобудівних підприємств за допомогою методології виробничих функційСкворцов, Д. І.
2015Детермінація основних засобів підприємств в умовах інвестиційного розвиткуПирог, О. В.; Стельмах, Х. П.Article2015Детермінація основних засобів підприємств в умовах інвестиційного розвиткуПирог, О. В.; Стельмах, Х. П.
2015Інноваційні рішення у системі маркетингових комунікацій підприємстваКосар, Н. С.; Кузьо, Н. Є.; Притула, С. В.Article2015Інноваційні рішення у системі маркетингових комунікацій підприємстваКосар, Н. С.; Кузьо, Н. Є.; Притула, С. В.
2015Істотність афірмації фінансової звітності для її визнання інструментарієм у новій архітектоніці фінансової системи і фондових ринківЯремко, І. Й.; Пилипенко, Л. М.Article2015Істотність афірмації фінансової звітності для її визнання інструментарієм у новій архітектоніці фінансової системи і фондових ринківЯремко, І. Й.; Пилипенко, Л. М.
2015Методи оцінювання кон’юнктури ринку автомобілебудівної продукціїТерлецька, В. ОArticle2015Методи оцінювання кон’юнктури ринку автомобілебудівної продукціїТерлецька, В. О
2015Розвиток аутсорсингу та його форм: український та зарубіжний аспектиСухоняк, С. О.Article2015Розвиток аутсорсингу та його форм: український та зарубіжний аспектиСухоняк, С. О.
2015Детермінанти конкурентного розвитку вітчизняних підприємствПолянська, А. С.; Поплавська, Ж. В.Article2015Детермінанти конкурентного розвитку вітчизняних підприємствПолянська, А. С.; Поплавська, Ж. В.
2015Основні чинники підвищення конкурентоспроможності виробничого потенціалу промислових підприємствПетрович, Й. М.Article2015Основні чинники підвищення конкурентоспроможності виробничого потенціалу промислових підприємствПетрович, Й. М.
2015Значення та класифікація небезпек в управлінні внутрішньою безпекоюЛіманський, А.Article2015Значення та класифікація небезпек в управлінні внутрішньою безпекоюЛіманський, А.
2015Проблеми розкриття інформації у звітності суб’єктів господарювання у контексті сталого розвиткуМаксимів, Ю. В.Article2015Проблеми розкриття інформації у звітності суб’єктів господарювання у контексті сталого розвиткуМаксимів, Ю. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 44