Стратегія обслуговування клієнта в організації

Дослідження, проведені на аналогічних українських і польських підприємствах, дали можливість з’ясувати умови досягнення та утримання конкурентної переваги. Прийнятий авторами алгоритм дослідження дав можливість визначити потреби споживачів і на основі SWOT-аналізу сформувати стратегії обслуговування клієнтів досліджуваних підприємств. Research on similar Ukrainian and Polish firms showed conditions of gaining and maintaining of competitive preferences. Proposed algorithm helped to investigate consumer’s needs and on the basis of SWOT-analysis to formulate strategies of consumer service for the investigated firms.

Поплавська Ж. В. Стратегія обслуговування клієнта в організації / Ж. В. Поплавська, Г. Радзейовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 364–369. – Бібліографія: 7 назв.