Логістика

Permanent URI for this communityhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/2138

Search Results

Item
    Зміни на ринку праці і логістична та маркетингова орієнтація ринку освіти в Україні
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Гурч, Л. М.; Міжрегіональна академія управління персоналом
    Досліджено логістичну та маркетингову орієнтації ринку освіти в Україні в контексті змін на ринку праці та процесів глобалізації. Запропоновано методичні підходи щодо побудови стратегії національного ринку освіти України.
    Item
    Формування стратегії дистриб’юції на євроринку
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Вівчарчин, Н. М.; Інститут економіки і підприємництва
    Розкрито питання розробки ефективної системи дистриб’юції підприємств при входженні на євроринки. Виконано аналіз змін та тенденцій у структурі торгівлі Європи. Автором розроблено та запропоновано до використання форми дистриб’юції для вітчизняних підприємств при входженні на євроринки.
    Item
    Інформаційні системи в управлінні логістикою
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Василевський, М.; Громадська вища школа підприємництва та управління
    Здійснені дослідження систем ERP, SCM та WMS, окреслені сфери логістичної діяльності, придатні для впровадження таких інформаційних систем. Обґрунтовані ключові проблеми та умови їх впровадження на конкретному об’єкті.
    Item
    Конфлікт цілей в маркетинго-логістичній системі і напрями його вирішення
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Білик, І. І.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Розглядається взаємовплив маркетингової політики на логістичні рішення у сфері збуту з погляду забезпечення належного сервісного обслуговування споживачів. Визначено можливі місця виникнення конфліктів в системі розподілу продукції та методи їх вирішення.
    Item
    Актуальні проблеми організації дистрибуційної діяльності вітчизняних підприємств
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Мамчин, М. М.; Мамчин, Р. О.; Бокало, М. І.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Розглянуто сучасний стан і проблеми організації ефективної дистрибуційної діяльності вітчизняних підприємств.
    Item
    Информационная логистика и управление знаниями-ключевые факторы обеспечения экономической безопасности предприятия
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Косарев, А. И.; Национальный авиационный университет
    Выполнен анализ факторов, характеризующих изменение параметров внешней среды и предложен механизм повышения уровня экономической безопасности предприятия путем использования информационной логистики для управления знаниями персонала.
    Item
    Елімінація вузького місця в ланцюгу поставок
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Гірна, О. Б.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Наведено теоретичні засади методики елімінації вузького місця в ланцюгу поставок (ЛП). Здійснено апробацію цієї методики на одному з вітчизняних підприємств.
    Управління протизабруднювальною діяльністю підприємств
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Кіндій, М. В.; Білоус, В. П.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Розглянуто матеріальні потоки в логістичних процесах, які мають великий вплив на довкілля, та напрями зменшення цього впливу
    Логістичні аспекти оптимізації бізнес-процесів
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Виноградова, О. В.; Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського
    Обґрунтовано доцільність застосування сучасного інструментарію реінжинірингу бізнес-процесів для вдосконалення логістичних процесів підприємства; показано логістичні аспекти оптимізації бізнес-процесів підприємств.
    Item
    Логістичні засади системного забезпечення організаційно-економічної стійкості підприємства
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Якимишин, Лілія Ярославівна; Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя
    Розглядаються принципи забезпечення організаційно-економічної стійкості підприємства, зокрема з поглядів появи витрат та збільшення доходів.